Konrad Krusiewicz

Konrad Krusiewicz

architekt, założyciel i właściciel pracowni architektonicznej TheDesignGroup

PROFIL

Działa jako architekt od zakończenia studiów na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Od 2005 współtworzył dział projektowania przestrzeni komercyjnych w jednej z czołowych międzynarodowych agencji nieruchomości gdzie zdobył bogate doświadczenie z zakresu projektowania biur i kompleksowej obsługi procesów fit-out. Zdobywane przez 10 lat kompetencje stały się podstawą do złożenia przez Konrad Krusiewicza własnej pracowni architektonicznej TheDesignGroup.

TheDesignGroup to pracownia zajmująca się do 2015 roku projektowaniem przestrzeni biurowych. Dziś to doświadczony zespół 16 zgranych profesjonalistów, którzy w swoim dorobku mają już ponad 500 000m2 zaprojektowanych biur w Polsce i za granicą. Od 2016 roku TDG rok rocznie jest nagradzana za najlepsze projekty w krajowych jak i międzynarodowych konkursach.

Bogaty dorobek projektowy Konrada Krusiewicza i jego pracowni TheDesignGroup to realizacje dla takich Klientów jak; globalna firma doradcza we Wrocławiu, Bain, Boston Consulting Group, Takeda, Orbis-Accor, Winerberger, Santander Bank, Euronet, ING RE, Aviva, Rent24, Scandia, Infosys, Infor, XL Catlin, UPC, Skanska, Clariant, DHL, Avon, Herbalife i wiele innych.

Skontaktuj się ze mną