Workplace

Workplace

Workplace to zróżnicowany zespół specjalistów łączących architekturę, technologię, badania i strategię. Tworzymy oparte na wartościach i efektywne środowiska pracy

PROFIL

Nasz proces projektowy zbudowany jest wokół zrozumienia potrzeb ludzi oraz firm. Od 2012 r. ponad 60 polskich i międzynarodowych klientów doceniło to holistyczne i kreatywne podejście. Wierzymy, że doświadczenie w miejscu pracy powinno działać na rzecz wszystkich – organizacji biznesowych, społeczności i naszej planety.

Bogusz Parzyszek

Założyciel i prezes zarządu Workplace. Niezastąpiony w budowaniu relacji z klientami i inicjowaniu działań integrujących projektowanie, technologię i zarządzanie zmianą. Doświadczenie zdobywał w procesach badawczych ponad 100 środowisk pracy międzynarodowych organizacji. Były wydawca i redaktor naczelny magazynu OFFICE – pierwszego polskiego magazynu o biurach. Swoją wiedzę przekłada na innowacyjne projekty przestrzeni przyjaznych człowiekowi i odpowiadających realnym potrzebom biznesowym. Absolwent Akademii Psychologii Przywództwa, prelegent wielu konferencji branży nieruchomości, zarządzania i architektury, organizator konferencji Future Workplace, członek rady programowej Instytutu Kontekstów Pracy, ambasador Harvard Business Review Polska.

Dominika Zielińska

Współwłaścicielka i główna architekt studia Workplace. Odpowiada za rozwój i zarządzanie zespołem architektów, projektantów i badaczy, stawiając na holistyczne podejście i ideę life-centered design. Specjalizuje się w projektowaniu dla biznesu, działając na styku badań, strategii i designu. W projektach, które prowadzi łączy potrzeby klientów z wartościami ważnymi dla człowieka, społeczności i środowiska. Wraz z zespołem zaprojektowała ponad 160 000 metrów kwadratowych przestrzeni komercyjnych dla 60-ciu międzynarodowych klientów. Prelegentka na wydarzeniach branży architektury, nieruchomości i zarządzania. Edukuje w tematach zrównoważonego projektowania, odpowiedzialności środowiskowej i społecznej. Inicjatorka pierwszego w Polsce Less Waste Office. Zaangażowana w projekty pro-bono m.in. dla Fundacji Integracja. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, absolwentka Akademii Psychologii Przywództwa oraz kierunku Management w ICAN Institute.

Skontaktuj się ze mną